Кошик
20 відгуків
УКРТРУБОПОРОКАТ

Про нас

Доброго дня, шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сайті компанії ТОВ "УКРТРУБОПРОКАТ". Наша організація є універсальним постачальником металопрокату в Україні та її регіонах.

Основними напрямками є:

    Виготовлення антикорозійних (нержавіючих) безшовних труб по Гост 9941-81

    Чорний металопрокат (фасонний, сортовий, листовий, профільні і круглі труби);

    Кольоровий та Нержавіючий металопрокат (алюміній, мідь, латунь, бронза, титан і ін ).

Виробляємо додаткову обробку металу: розкрій і різання листового і сортового прокату, в т. ч. лазерна різка, плазмова різка, розмотування і різання арматурної сталі і катанки. Здійснюємо доставку.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете детальну інформацію за асортиментом та цінами, відомості про додаткових послугах (різка, доставка), а так само зможете познайомитися з історією та новинами фірми.

ТОВ "УКРТРУБОПРОКАТ" забезпечує будівельні, промислові та металоторгові підприємства нашої країни продукцією українських, російських та європейських металопрокатних заводів - в потрібному обсязі, в точні терміни, в необхідному вигляді.

Поважати покупця - значить відвантажувати потрібний товар точно в строк і в точній обсязі. Головний принцип роботи компанії - «залізно» тримати дане слово, завжди надавати надійну інформацію, оперативно і ретельно виконувати замовлення кожного клієнта.

Наша стратегія полягає в тому, щоб бути найбільш компетентним, професійним і надійним постачальником металопрокату в Україні та за її межами.

Сьогодні ТОВ "УКРТРУБОПРОКАТ"  - одна з провідних металоторгових компаній Дніпропетровської області і всього південного сходу України, включаючи Київ. Оптова та роздрібна торгівля чорним металопрокатом,  оцинкованими трубами, нержавіючим металопрокатом, металопрокатом з алюмінієвих, мідних, бронзових, латунних і титанових сплавів, обробка металопрокату і його доставку споживачеві - ось неповний перелік послуг, що надаються фірмою.

За рейтингом журналу "Металопостачання і збут", регулярно оновлюваному на підставі опитувань покупців металопродукції та експертів,  УКРТРУБОПРОКАТ  очолює п'ятірку регіональних незалежних компаній з південно-сходу України.

Важливе значення фірма надає вдосконалення структури управління виробничо-складським комплексом, впровадження нових логістичних схем, оптимізації процесу обслуговування клієнтів.

Всі склади обладнані під'їзними залізничними і автомобільними шляхами, сучасними вантажно-розвантажувальними механізмами. На сервісному металлоскладе "героїв Чорнобиля" можливо одноразове зберігання до 800 тонн металопрокату.

Здійснюється комплектація замовлень з 750 типів, марок, розмірів металопрокату. Діапазон клієнтів досить широкий: від приватних осіб до великих будівельних і виробничих компаній.

Ми завжди раді Вам допомогти. Ми завжди на зв'язку.